En İyi Saç Ekim Kliniği Hangisidir?

En İyi Saç Ekim Kliniği Hangisidir?

Saç ekimi, tecrübe, kalite ve özen gerektiren bir uygulamadır. Saç ekimi için başvuran her bireyin ihtiyacı farklıdır. Bu işlem için başvuran herkes her şeyden önce güvenebileceği ve beklentilerini karşılayabilecek klinikleri aramakla başlar. Ön görüşme sırasında kişinin ihtiyaçları en doğru biçimde doktor kontrolünde değerlendirildikten sonra yol haritası çizilir.

  • Genel sağlık durumu, saç ekimi başarısını etkileyebilecek riskler titizlikle değerlendirilmelidir
  • Öngörülen sonuç tarafsız ve dürüstçe karşı tarafa açıklanmalıdır
  • Saç ekim işlemi hastane ortamında ve doktor kontrolünde yapılmalıdır.
  • Saç ekimi, konusunda yeterli bilgi, tecrübe ve vizyona sahip medikal ekip ile doktor kontrolünde ilerlemelidir
  • Kullanılacak tüm malzemeler ve medikal ürünler birinci sınıf olmalıdır
  • İşlem sonu hasta takibi, gerekli medikal ve destekleyici tedavi doğru şekilde uygulanmalıdır

Saç ekimi konusunda yanlış algıları ve korkuları güçlü kadrosu ve uzman ekibi ile ortadan kaldıran Dr. Hair Este Clinic, kişiye özel yaklaşımları ve kalıcı çözümleriyle saç kaybına yönelik gerçekçi tedavi planları sunuyor.

Dr. Hair Este Clinic’te tüm süreçler doktor kontrolünde ilerliyor. Sadece standartlarını güncel tutmakla kalmayıp aynı zamanda hastalarımızın tüm isteklerine de içtenlikle ve gerçekçi yaklaşıyoruz. Hastane ortamındaki özel ve steril operasyon odalarında gerçekleştirilen işlemlerde uzman doktorlar ile hareket ederek danışanın güvende ve desteklenmiş hissetmesini sağlıyoruz.

Ayrıca butik çalışma prensibi ile bir işlem günü sadece bir hastaya ayrılıyor. İşlemin sakin, kendi hızında ve etkili sonuçlanacak şekilde güvenle ilerlemesine özellikle dikkat ediliyor.  Ayrıca operasyon sonrasında da hastalarla iletişimde kalınıp tüm iyileşme sürecinin de sıkı takipçisi oluyoruz. Saç ekimi sonrası deneyimleyeceğiniz 12 aylık tüm süreci birlikte yaşıyor ve tüm tedavilerin sonucu için ayrı bir mutluluk duyuyoruz.

Dr. Hair Este Clinic’te ücretsiz saç analizi ve ön muayene sonucunda uzman kadrosu ve doktoru ile birlikte danışanların isteklerini göz önünde bulundurarak kişiye özel tedavi planı sunulmaktadır.

Leave A Reply